Rembudo

Coś więcej niż firma budowlana. Poznaj nas bliżej.

Rembudo powstała z pasji połączonej z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w w szerokopojętym znaczeniu remontami, usługami stolarskimi, montażami, hydrauliką czy pracami elektrycznymi.

Nasz zespół tworzą fachowcy, którzy postarają się, aby spełnić Państwa wymagania na najwyższym poziomie i w dogodnym terminie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby projekt został zrealizowany bezkonkurencyjnie i co najważniejsze – bezbłędnie.

W swojej pracy doceniamy przede wszystkim jakość wykonywanych usług. Wysoki standard jest naszą normą. Najlepszego gatunku materiały budowlane oraz nowoczesne maszyny, dzięki którym nasza praca jest innowacyjna, zręczna i najczęściej skończona przedterminowo.

Zakres naszych usług dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prywatnych. Działamy na terenie województwa lubuskiego, m.in w:

  • Gorzowie Wielkopolskim
  • Zielonej Górze
  • Kostrzynie nad odrą
  • Słubicach
  • Gubinie

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą w na innym obszarze niż wyżej wymieniony – zadzwoń lub napisz, na pewno wspólnie ustalimy warunki dogodne dla obydwu stron.

Co gwarantujemy naszym Klientom?

Nasze prace kończone są zawsze w uzgodnionym terminie, tak abyś planowo mógł korzystać z nowego bądź odświeżonego wnętrza.

Bazujemy wyłącznie na zaufanych oraz kompetentnych pracownikach, przez co możemy się pochwalić pełnym profesjonalizmem oraz starannością ich prac.

Staramy się, aby wykorzystywane techniki budowlane były na najwyższym
poziomie nowelizacji i dokładności.

Chciałbyś otrzymać wycenę albo masz jakieś pytania?

Zadzwoń

+48 575 931 483

Napisz na

biuro@rembudo.pl

Chciałbyś otrzymać wycenę albo masz jakieś pytania?

Zadzwoń

+48 575 931 483

Napisz na

biuro@rembudo.pl